Robinson Power Stick Hi-Speed 3m 100-250g 2díly

Kód: 11S-HS-F30
Doprodej Doprava zdarma
Neohodnoceno
Značka: Robinson
1 780 Kč –50 %
Robinson Power Stick Hi-Speed 3m 100-250g 2díly
1 780 Kč –50 % 890 Kč / ks
Skladem

Série prutů pro lov s pilkry na moři. Dostupné jsou ve čtyřech různých vrhacích zátěžích. Jejich používání je velmi univerzální -  můžeme používat jak na lodi, tak ze břehu. Prut je osazen velmi silnými očky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Model Délka (cm ) Počet dílů Vrhací zátěž  Transportní délka

Power Stick

Hi-Speed 

300 cm 2 100 – 250 g 158 cm

 

Série prutů pro lov s pilkry na moři. Dostupné jsou ve čtyřech různých vrhacích zátěžích. Jejich používání je velmi univerzální -  můžeme používat jak na lodi, tak ze břehu. Prut je osazen velmi silnými očky. Díky koncovce prutu jej můžeme nasadit na připnutý rybářský pás a tím máme garanci silného a komfortního zdolání ryby.

Mezi rybáři si vysoké renomé získala v posledních letech série prutů Power Stick a proto jsme se i my museli tomuto trendu přizpůsobit a na trh uvádíme tři nové typy prutů ze série Power Stick: Hi-Flex Fjord, hi-Speed Fjord a Cat Fish Clonk. V předcházejícím roce byly všechny pruty testovány na evropských vodách, kdy se v dobrém světle ukázaly hlavně při zdolávání velkých mořských ryb jako např. tresek obecných, tresek tmavých, mníků, halibutů a jiných mořských ryb. Některé z ryb, které byly uloveny na pruty Power Stick měly bezmála 50 kg a nejčastěji byly loveny v norských fiordech, odkud také vznikl název prutů. Skvělé se uvedly i pruty na sumce, které testoval ve Španělsku a Polsku náš tester Tomasz Kurnik a na pruty Cat Fish Clonk, tento mistr Polska vylovil několik 60-ti kilových sumců.

Série prutů Robinson Power Stick je série, která plní všechna přání rybářů, kteří potřebují pruty o maximální síle. Pruty Power Stick jsou sblížené s nejsilnějšími legendárními americkými pruty typu „Ugly Stick“. Speciální konstrukce prutu se charakterizuje obrovskou výdrží díky přechodu uhlíkového blanku v plnou skleněnou koncovku špičky.

Pruty Power Stick Hi-Flex a Hi-Flex Fjord obsahují kompozitový blank a pruty Power Stick Hi-Speed, Hi-Speed Fjord a Cat Fish Clonk obsahují blank uhlíkový.

Pruty Power Stick jsou určené pro lov velkých dravců metodou přívlač nebo hlubinná přívlač (trolling) na řekách, jezerech i na moři. Můžou také sloužit jako pruty pro  metodou položenou při lovu velkých sumců, amurů a jiných ryb.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pruty
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: