Robinson Diplomat Carp 3,60m 3,25lb 2díly

Kód: 11P-C2-362
Doprava zdarma
Neohodnoceno
Značka: Robinson
2 990 Kč –50 %
Robinson Diplomat Carp 3,60m 3,25lb 2díly
2 990 Kč –50 % 1 495 Kč / ks

Zvolte variantu

Rychlost, síla, dynamika a elegantní vzhled, to jsou jen některé z vlastností nových kaprových prutů Diplomat. Pruty Diplomat Carp se svým zpracováním odliší od všech ostatních prutů na trhu. V nabídce se nacházejí pruty o dvou velikostech a pěti různých vrhacích zátěžích.

Detailní informace

Varianta: Prut Robinson Diplomat Carp 3,6m 3,25lb
Skladem | 11P-C2-362
2 990 Kč
1 495 Kč / ks

Detailní popis produktu

  • Délka: 3,6m
  • Vrhací zátěž: 3,25lb
  • Počet oček: 6
  • Počet dílů: 2
  • Akce: rychlá
  • Transportní délka: 188cm
  • Váha: 402g

 

Rychlost, síla, dynamika a elegantní vzhled, to jsou jen některé z vlastností nových kaprových prutů Diplomat. Ideální rozmístění oček, jejich počet a vyvážení předtím než zůstaly vyrobeny, bylo simulováno v počítačovém programu, takže výsledek předčil všechna naše očekávaní. Novinkou u těchto prutů je kovový úchyt navijáku.

Díky hrubým blankům vyrobených v technologii CS-Matrix jsou pruty velmi silné a čilé. Byly testovány při zdolávání 20-ti kg kapra.

Neméně důležitým aspektem je i protiskluzový úchyt na konci rukojeti. Pruty Diplomat Carp se svým zpracováním odliší od všech ostatních prutů na trhu. V nabídce se nacházejí pruty o dvou velikostech a pěti různých vrhacích zátěžích.

Generace technických prutů se charakterizuje svou rychlou akcí a velkou užitnou silou. Ideální rozložení vrstev grafitu o pevnosti 62 mln PSI, při použití minimálního množství pojiva v technologii CS-Matrix, zaručuje neskutečnou dynamiku a rychlost prutu.

Pruty ze série Diplomat jsou velmi lehké a dovolují vycítit i ty nejdelikátnější záběry při rychlém záseku. Práce prutu je dokonalá hlavně při zdolávání ryby, kdy se zatížení přenáší na celou délku prutu. Odhozové vlastnosti prutu jsou ideální. Při náhlém škubnutí silné ryby je amortizace dokonalá.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pruty
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: