Doprava a platba

Způsoby plateb

 Platbu za zboží je možné provádět následujícími způsoby:

 1. Dobírkou ( platíte až při převzetí zboží )

2. On-line platební kartou

3. Bankovním převodem ( platbu za objednávku provedete po odeslání objednávky, jakmile Vám bude zaslán informační email. Následně po připsání peněz na účet Vám bude zboží odesláno).

 

Způsoby dopravy

 

Zásilkovna

Zásilkovna běžně doručuje do druhého dne od převzetí zásilky. Od okamžiku podání zásilky na podacím místě Vás Zásilkovna informuje o cestě balíku pomocí sms a emailu. Pokud máte nainstalovanou aplikaci, je vše ještě přehlednější a Vy vidíte, kde se zrovna balíček nachází. V momentě, kdy dorazí zásilka na Vámi udanou adresu výdejního místa, održíte kód k vyzvednutí. Ten nahlásíte obsluze výdejního místa a po zaplacení dobírky je balíček Váš. Obvyklý termín k vyzvednutí je 7 dnů ( v případě předvánoční sezóny od 1.11. do 31.12. je to 5 dnů ). V aplikaci je možné tento termín prodloužit ( před vánocemi pouze o 2 dny ).

 

Max. rozměr zásilky je 50 x 40 x30 cm (součet všech stran max. 120cm, nejdelší strana max. 50cm)

Max. váha zásilky je 5kg

Cena dopravy: on-line kartou a převodem 69 kč, dobírkou 69 kč + 19 kč, při nákupu nad 1 000 Kč je doprava zdarma.

 

 PPL

 Doručení Vaší objednávky pomocí PPL bude prováděno standardně do 24 hodin od převzetí. Den před doručením Vás PPL vždy informuje prostřednictvím emailu. V ranních hodinách v den doručení bude na Vámi uvedené telefonní číslo zaslána SMS s informací ohledně orientačního času doručení v rozmezí dvou hodin. Na stránkách ppl.cz lze sledovat cestu balíku, stejně tak změnit čas a místo doručení anebo si vybrat některé z 2 300 výdejních míst PPL Parcelshopů.

Pokud jste si vybrali platbu dobírkou, kurýrovi zaplatíte při přebírání balíčku v hotovosti nebo kartou.

 

Max. rozměry 100x50x50cm a hmotnost 31,5kg

 Cena dopravy: převodem 109 Kč, dobírkou 109 Kč + 19 Kč, při nákupu nad 1 000 Kč je doprava zdarma.

 

 GLS nebo DPD 

Týká se objemově a váhově rozměrných balíků, dále pak dlouhých rybářských prutů, které převyšují transportní délku 100cm. Pomocí webu Zaslat.cz, kdy tento vybere cenově nejvýhodnější formu dopravy z nabízených kurýrních firem.