Robinson Diaflex Carp Max 3,60m 2,75lb 3díly

Kód: 11-D-C3-361
Doprava zdarma
Neohodnoceno
Značka: Robinson
2 980 Kč –50 %
carp max 6 dsc2369
2 980 Kč –50 % 1 490 Kč / ks
Skladem

Vynikající kaprový prut pro menší vody, který nezklame v žádném ohledu i náročnější uživatele. Kvalitní zpracování je samozřejmostí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Série vynikajících profesionálních kaprových prutů postavených na základě četných testů nejlepších lovců kaprů z Beneluxu, Německa, Francie a Polska, kteří našim konstruktérům poskytli své návrhy, jak vylepšit již tak vysoce hodnocené kaprové pruty Diaflex. 

V důsledku toho bylo zavedeno několik důležitých inovací: počet oček byl snížen a jejich průměr se zvětšil a očka byla nahrazena očky s dvojitou nohou, což umožňuje delší náhozy a spolehlivější sekání; strany blanku jsou tlustší, což zvýšilo dynamiku prutu; koncová rukojeť byla nahrazena protiskluzovým tenkým neoprenem; sedlo navijáku je převrácené, díky čemuž závit matice neskřípe ruku při náhozu.

Nabídka kaprových prutů byla rozšířena o třídílné pruty. Výsledkem je 10 nádherných, tenkých kaprových prutů, které jsou jedny z nejlepších na světě, velmi rychlé, ale také extrémně pevné, s neobvyklými odlévacími a vytrvalostními vlastnostmi. 

Modely 3,6 m, 2¾ lbs jsou perfektní pro malé a středně velké vody a pro přepravu. 

Modely 3,6 m, 3 lbs jsou nejuniverzálnější kaprové pruty na jakoukoli vodu z hlediska přesnosti náhozu a jemnosti záseku. 

Modely 3,6 m 3½ lbs jsou pruty s dlouhým vrhem.

Modely 3,9 m, 3 lbs jsou pruty doporučené pro obtížný rybolov, který vyžaduje silové zdolávání kapra. 

Modely 3,9 m, 3½ lbs jsou fantastické kaprové pruty s pekelnou silou pro extrémní úkoly. Dokáží nahazovat extrémně daleko a spolehlivě utáhnou i ty největší exempláře kaprů.

  • Délka- 3,60m
  • Vrhací hmotnost - 2,75 lbs
  • Transport - 126 cm
  • Počet dílů - 3
  • Počet oček - 6
  • Akce - rychlá
  • Váha - 315g

Doplňkové parametry

Kategorie: Akce a novinky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: