Lucky Fish Finder FF518 Rambo

Kód: FF518
Doprava zdarma
Neohodnoceno
Značka: Lucky
3 890 Kč –10 % 3 501 Kč / ks
Skladem

Echolot v náramkových hodinkách od firmy Lucky Fish Finder FF518 Rambo je kombinací bezdrátového barevného sonaru a klasických náramkových hodinek. Stává se tak velmi mobilní jednotkou při rybářských vycházkách nalehko. Sonar pro vyhledávání ryb a měření hloubky vody uspokojí jak amatéry, tak profesionální rybáře. Má všestranné využití, kdy jej můžeme používat na moři, jezerech a řekách. Velmi oceníte jeho skladnost při transportu. Uživatelsky příjemná je jednoduchá obsluha sonaru a snadné přepínání mezi hodinkami a sonarem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Echolot je primárně určen jako detektor ryb a hloubkoměr, kdy se jedná o výbornou pomůcku, která vám zpříjemní drahocenné chvíle strávených na rybách.   

Tento úžasný produkt je speciálně navržen pro amatérské i profesionální rybáře, kteří chtějí během okamžiku zjistit hloubku prochytávané vody a přítomnost ryb v ní. Přístroj lze použít jak v řece, rybníce, jezeře, tak i na moři a v oceánu a je skvělý pro detekci hejna ryb v jakékoli konkrétní oblasti, kde se právě nacházíte. Díky své obsažné a inovativní technologii je tento přenosný vyhledávač ryb ideálním nástrojem, který vám dopomůže k bohatším úlovkům.

Technologie sonaru je založena na zvukových vlnách. Systém používá sonar k lokalizaci, definování struktury spodního obrysu dna, objektů ve vodě, složení a hloubky přímo pod snímačem. Převodník vysílá signál zvukové vlny a určuje vzdálenost měřením doby mezi vysíláním signálu. Poté se zvuková vlna odrazí od předmětu a odražený signál doputuje zpět do převodníku, kde dojde k interpretaci polohy, velikosti a složení objektu.

Bezdrátový režim vám umožňuje získávat data z podvodního světa zakreslující se na displej pomocí bezdrátového sonarového senzoru - sondy. Jednotka sonaru se po nahození sondy do vody ocitne v režimu provozu, pokud se na obrazovce zobrazí indikátor síly signálu.

 

Ú D A J E   N A   D I S P L E J I:  • Stav  baterie
  • Citlivost
  • Horní rozsah přiblížení
  • Hloubka vody
  • Teplota vody
  • Horní hranice vodní hladiny
  • Symbol ryby
  • Bezdrátový signál ( u odhozové sondy)
  • Spodní rozsah přiblížení
  • Zobrazený reliéf dna

Pokud je vyhledávač zapnutý, můžete stisknutím pravého tlačítka vybrat bezdrátový režim vyhledávače nebo režim hodin.

 

Použití zařízení

Připněte bezdrátovou sondu k ocelovému lanku a nahoďte na místo, kde se chystáte lovit. Poté zapněte displej a sledujte obrazovku sonaru. Sonar využívá bezdrátovou technologii pro vysílání zvukových vln, které vysílá sonda. Odražené signály od sondy jsou poté zobrazeny na displeji v hodinkách. Nejnovější údaje ze sondy jsou zobrazovány z pravé strany displeje. Posunem obrazu zprava doleva se vytváří přesný obraz světa pod vodou (hloubka vody, teplota vody, profil dna, ryby a různé vodní nástrahy). Zařízení není voděodolné a ani vodotěsné, vyvarujte se proto kontaktu s vodou. Při kontaktu by mohlo dojít k nenávratnému poškození zařízení.

 

Odhozová sonda

Ve chvíli, kdy se sonda dotkne vodní hladiny, začne snímač přenášet informace zjištěné o profilu dna a předmětech nacházející se pod vodní hladinou a teplotu naměřenou na hladině vody. Pokud je spojení se sondou špatné, budete na to upozorněni zvukovým signálem na Vašem přijímači! Sonda má dvě dírky ve své přední části. První dírka slouží k připnutí lanka při používání jako odhozové sondy. K použití sondy jako plovák, slouží druhá dírka. Se sondou ve vodě manipulujte tak, že jí uchopíte za její vyvýšení (zde je zabudována anténa). Zbytečně sondu nepřetěžujte. Její potopení pod vodní hladinu může způsobit ztrátu signálu. Na vodní hladině sonda plave, ale její maximální zatížení při použití jako plovák může být přibližně 6 gramů (jedná se o maximální zatížení včetně vlasce, olůvka, háčku, karabinky, obratlíku aj.)

 

Zobrazení  displeje

Horní část displeje odpovídá hladině vody na místě sondy a spodní část obrazovky odpovídá hloubkovému rozsahu automatického přepínání podle hloubky vody. Kontura dna se mění podle změny hloubky pod loďkou. Číslicové zobrazení hloubky poskytuje přesné informace o hloubce, rybách a teplotě vody. Podle pohybu loďky se mění i vykreslení tvaru a složení dna. Ryby, shluky malých ryb a teplotní vrstvy jsou také vykresleny při zaznamenávání sonarem. Podmínky pod vodou se velmi mění a odlišují, proto jsou zapotřebí určité zkušenosti a představivost, abyste využili všechny výhody tohoto sonaru.

 

Specifikace produktu

Displej: 1,77" TFT barevný s rozlišením 128 x 160 pixelů

Nabíjecí lithiový akumulátor

Napájení sonaru: 3,7V

Napájení sondy: baterie CR2032

Frekvence  sonaru / bezdrátového přenosu: 125 kHz / 433,92 MHz

Úhel snímání sondy: 90°

Hloubkový dosah sondy: 3 až 147 stop ( 0,6 až 45 metrů )

Pracovní dosah do vzdálenosti 60 metrů

 

Obsah balení

- Echolot v hodinkách FF518

- Bezdrátová sonda včetně lithiové baterie CR2032

- 3,7V nabíjecí akumulátor

- Nabíječka

- Auto nabíječka

- USB nabíjecí kabel

- Anglická příručka

- Český manuál

K TOMUTO TYPU ECHOLOTU JE MOŽNÉ SONDU PŘI ZTRÁTĚ NEBO POŠKOZENÍ SAMOSTATNĚ DOKOUPIT !

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Echoloty
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: