Robinson Tritium Tele Carp 3,0m 40-90g 6dílů

Kód: 11T-TC-036
Neohodnoceno
Značka: Robinson
1 149 Kč / ks
Skladem

Tritium Tele Carp je určen pro rybáře, kteří preferují kvalitní teleskopické pruty. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tritium Tele Carp nabízí 4 modely prutu v široké škále délky od 270 cm do 360 cm. Je to znamenitá nabídka pro rybáře, kteří preferují pruty teleskopické. Těmito pruty bez problému dostaneme návnadu na velké vzdálenosti. Parametry prutu jako speciální rukojeť, očka vysoké třídy s odpovídajícími rozměry a umístěním na prutu - to vše při zachování lehkosti při jejich transportu. Pruty Tele Carp, tak jako všechny ostatní pruty ze série Tritium byly vyrobeny v technologii Hyper Power Core.

Model Délka ( cm ) Počet dílů Vrhací zátěž  Transportní délka
Tritium Tele Carp 270 cm 6 40 - 90 g 74 cm
Tritium Tele Carp 300 cm 6 40 - 90 g 85 cm
Tritium Tele Carp 330 cm 7 40 - 90 g 80 cm
Tritium Tele Carp 360 cm 7 40 - 90 g 85 cm

 

Série prutů Robinson Tritium je dokonalé spojení kvality prutu s velmi atraktivní cenou. Celá série prutů byla vyrobena z velmi odolného grafitu s modulem tvrdosti 36 ml PSI, při využití technologie HP-Core. Díky využití systému HP-Core spojeným s dodatečným zesilujícím uhlíkovým opletem jsme získali pruty velice silné o velké mechanické odolnosti, které dokonale pracují pod velkým zatížením, ale zároveň jsou velmi lehké.

Série Tritium obsahuje pruty mořské, velmi vhodné tří-dílné kaprovky, tak i velmi populární feedery. V případě, že s oblibou chytáte na pruty teleskopické, tak v sérii Tritium se pro vás nachází i teleskopické kaprovky. Všechny pruty z této série mají očka typu TS, které jsou velikosti i tvarem přizpůsobené ke každému typu prutu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pruty
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: