Lucky Fish Finder LH-1B

Kód: LH-1B
Novinka Doprava zdarma
Neohodnoceno
Značka: Lucky
3 790 Kč / ks
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Novinka firmy Lucky pro rok 2022, inovativní echolot s barevným Dot-Matrix 3,5' LCD displejem za skvělou cenu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento úžasný produkt je speciálně navržen pro amatérské i profesionální rybáře, kteří chtějí během okamžiku zjistit hloubku prochytávané vody a přítomnost ryb v ní. Echolot je primárně určen jako detektor ryb a hloubkoměr, kdy se jedná o výbornou pomůcku, která vám zpříjemní drahocenné chvíle strávených na rybách.   

Přístroj lze použít jak v řece, rybníce, jezeře, nádrži, tak i v moři a oceánu a je skvělý pro detekci hejna ryb v jakékoli konkrétní oblasti, kde se právě nacházíte. Díky své obsažné a inovativní technologii je tento přenosný vyhledávač ryb ideálním nástrojem, který vám dopomůže k bohatším úlovkům.

Technologie sonaru je založena na zvukových vlnách. Systém používá sonar k lokalizaci, definování struktury spodního obrysu dna, objektů ve vodě, složení a hloubky přímo pod snímačem. Převodník vysílá signál zvukové vlny a určuje vzdálenost měřením doby mezi vysíláním signálu. Poté se zvuková vlna odrazí od předmětu a odražený signál doputuje zpět do převodníku, kde dojde k interpretaci polohy, velikosti a složení objektu.

Bezdrátový režim vám umožňuje získávat data z podvodního světa zakreslující se na displej pomocí bezdrátového sonarového senzoru - sondy. Jednotka sonaru se po nahození sondy do vody ocitne v režimu provozu, pokud se na obrazovce zobrazí indikátor síly signálu.

Použití zařízení

Připněte bezdrátovou sondu k ocelovému lanku a nahoďte na místo, kde se chystáte lovit. Poté zapněte displej a sledujte obrazovku sonaru. Sonar využívá bezdrátovou technologii pro vysílání zvukových vln, které vysílá sonda. Odražené signály od sondy jsou poté zobrazeny na displeji. Nejnovější údaje ze sondy jsou zobrazovány z pravé strany displeje. Posunem obrazu zprava doleva se vytváří přesný obraz světa pod vodou (hloubka vody, teplota vody, profil dna, ryby a různé vodní nástrahy).

Odhozová sonda

Ve chvíli, kdy se sonda dotkne vodní hladiny, začne snímač přenášet informace zjištěné o profilu dna a předmětech nacházející se pod vodní hladinou a teplotu naměřenou na hladině vody. Pokud je spojení se sondou špatné, budete na to upozorněni zvukovým signálem na Vašem přijímači! Sonda má dvě dírky ve své přední části. První dírka slouží k připnutí lanka při používání jako odhozové sondy. K použití sondy jako plovák, slouží druhá dírka. Se sondou ve vodě manipulujte tak, že jí uchopíte za její vyvýšení (zde je zabudována anténa). Zbytečně sondu nepřetěžujte. Její potopení pod vodní hladinu může způsobit ztrátu signálu. Na vodní hladině sonda plave, ale její maximální zatížení při použití jako plovák může být přibližně 6 gramů (jedná se o maximální zatížení včetně vlasce, olůvka, háčku, karabinky, obratlíku aj.)

 

Parametry přístroje

Barevný Dot-Matrix 3,5' LCD displej

Maximální hloubka detekce: 147ft / 45m

Frekvence sonaru: 125 kHz

Detekční úhel: 90°

Provozní vzdálenost: 328ft / 100m

Baterie: 3,7V vestavěná dobíjecí lithiová

Nabíjení pomocí magnetického portu

 

 

Obsah balení

Vyhledávač ryb Lucky Fish Finder LH-1B s vestavěnou dobíjecí baterií

Bezdrátová sonda včetně CR 2032 baterie

Nabíjecí kabel

Zástrčka do sítě

Šňůrka na krk

Anglický manuál

Český návod

 

Co dělat, když sonar nedetekuje signál?

Co dělat, když sonar nenachází ryby?

Co dělat, když jsou informace ze sonaru nepřesné?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Echoloty
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: