Lucky Fish Finder FF1108-W

Kód: FF1108-W
Tip Doprava zdarma
Neohodnoceno
Značka: Lucky
2 290 Kč –10 % 2 061 Kč / ks
Skladem

Echolot je primárně určen jako detektor ryb a hloubkoměr, kdy se jedná o výbornou pomůcku, která vám zpříjemní drahocenné chvíle strávených na rybách.   

Tento úžasný produkt je speciálně navržen pro amatérské i profesionální rybáře, kteří chtějí během okamžiku zjistit hloubku prochytávané vody a přítomnost ryb v ní. Přístroj lze použít jak v řece, rybníce, jezeře, tak i na moři a v oceánu a je skvělý pro detekci hejna ryb v jakékoli konkrétní oblasti, kde se právě nacházíte. Díky své obsažné a inovativní technologii je tento přenosný vyhledávač ryb ideálním nástrojem, který vám dopomůže k bohatším úlovkům.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Technologie sonaru je založena na zvukových vlnách. Systém používá sonar k lokalizaci, definování struktury spodního obrysu dna, objektů ve vodě, složení a hloubky přímo pod snímačem. Převodník vysílá signál zvukové vlny a určuje vzdálenost měřením doby mezi vysíláním signálu. Poté se zvuková vlna odrazí od předmětu a odražený signál doputuje zpět do převodníku, kde dojde k interpretaci polohy, velikosti a složení objektu.

 

Technická data sonaru FF1108-W :

Displej : TN/ ANTI – UV LCD

Rozlišení : 128 x 64 pixel bodů

Podsvícení displeje : zelená LED

Jednotky měření : metry / stopy

Hloubkový dosah : od 0,7 m do 40 m

Úhel rozsahu sondy : 90 stupňů při 125 Khz

Voděodolnost: úroveň 4

Provozní teplota : od - 10 do + 50 stupňů Celsia

Napájení : 4 x AAA baterie (není součástí balení)

Rozměry : 120 x 65 x 40 mm

Hmotnost : 173 g

 

Ve chvíli, kdy se sonda dotkne vodní hladiny, začne snímač přenášet informace zjištěné o profilu dna a předmětech nacházející se pod vodní hladinou a teplotu naměřenou na hladině vody. Pokud je spojení se sondou špatné, budete na to upozorněni zvukovým signálem na Vašem přijímači!

Pokud vyhledávač zjistí, že sonar detekoval rybu, na displeji se zobrazí ikona ve tvaru ryby. První sloupec indikátorů ryb na pravé straně displeje zobrazuje nejaktuálnější informace. Tento sloupec se v intervalu 5 vteřin posunuje pravidelně doleva v závislosti na zobrazování nových dat. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Součástí balení je:

Bezdrátový sonar Fish Finder FF1108-W

Odhozová sonda včetně lithiové baterie typu CR2032 

Anténka k sonaru

Šňůrka na krk

Anglický manuál

Český návod

K TOMUTO TYPU ECHOLOTU JE MOŽNÉ SONDU PŘI ZTRÁTĚ NEBO POŠKOZENÍ SAMOSTATNĚ DOKOUPIT !

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Echoloty
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: