InCarp Sada signalizátoru K003 3+1+kufřík

Kód: 1410
Doprava zdarma
Neohodnoceno
Značka: InCarp
2 499 Kč / ks
Skladem

Sada elektronických signalizátorů InCarp K003 se zabudovaným vysílačem dálkového příposlechu v plastovém kufříku. Nyní s bivakovým LED světlem ZDARMA.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

InCarp LED bivakové světlo  ke každé sadě signalizátoru ZDARMA.

Sada elektronických signalizátorů InCarp se zabudovaným vysílačem dálkového příposlechu v plastovém kufříku. Signalizátory mají moderní, počítačem vytvoření design a hlavně všechny funkce a vlastnosti, které potřebuje dnešní moderní rybář: jsou bezdrátové, vodě a nárazu odolné, díky pogumovanému a robustnímu krytu, který je ošetřen speciální povrchovou barvou.

Ve spodní části signalizátoru je umístěn 2.5 mm konektor pro připojení příposlechu, nebo nočního swingeru. Ovládání signalizátoru je řešeno přes citlivá tlačítka, která se snadno obsluhují - 3 stupně hlasitosti a 4 úrovně citlivosti. Součástí každého setu je příposlech, na kterém jsou v horní části umístěny 4 barevné diody. Jakmile příposlech obdrží signál ze signalizátoru, informuje uživatele pomocí barevné diody a zvukového tónu. Příposlech přijímá signál na vzdálenost až 100 metrů a může přijímat signály až od 4 signalizátorů. Signalizátory nabízejí čtyři základní barvy: červená, žlutá, zelená a modrá. K dispozici jsou sety: 2 + 1 + kufřík (červená, modrá),  3 + 1 + kufřík (červená, modrá, zelená),  4 + 1 + kufřík (červená, modrá, zelená, žlutá).

 

S I G N A L I Z Á T O R

 

A - diody pro noční režim

B - konektor pro připojení příposlechu nebo swingeru

C - regulace hlasitosti

D – tlačítko pro zapnutí diod pro noční režim / nastavení citlivosti

E – změna tónu

F – tlačítko Zapnout / Vypnout

 

Výměna baterie: sejměte zadní kryt na zadní straně signalizátoru a vložte 9V baterii (není součástí balení). Důležité upozornění - dodržte správnou polaritu ( + / - )! Poté vložte zadní kryt zpátky a signalizátor je připraven k provozu.

Po zapnutí signalizátoru tento vydá zvukový tón a rozsvítí se diody. Protáhněte vlasec přes senzor na válečku. Kmitáním vlasce aktivujete zvukový signál a dále pak diodu, která se rozsvítí. Stiskem jednotlivých tlačítek nastavíte hlasitost, citlivost, noční režim.

 

P Ř I J Í M A Č

 

A - tlačítko paměti

B - tlačítko Zapnout / Vypnout

C - regulace hlasitosti ( + )

D - regulace hlasitosti ( - )

 

Funkce přijímače: nastavení a regulace hlasitosti, pogumovaný povrch těla přijímače, funkční design, tlačítko Zapnout / Vypnout, tlačítko reset, napájení přijímače přes 9V baterii (není součásti balení).

Výměna baterie: sejmětě zadní kryt na zadní straně přijímače a vložte jednu 9V baterii (není součásti balení).Důležité upozornění - dodržte správnou polaritu ( + / - )! Poté zavřete kryt.

 

Při zapnutí přijímače se rozsvítí všechny čtyři diody umístěné v horní části přijímače. Jejich rozsvícením se potvrdí, že je přijímač připraven k práci. Přijímač o záběru signalizátoru informuje obsluhu zvukovým signálem a rozsvícením diody ve stejné barvě jako je nastavena u signalizátoru, který jej aktivoval. Přijímač může obsluhovat maximálně 4 signalizátory.

Naprogramování přijímače:

  1. Stiskněte tlačítko paměti (A) a přidržte jej cca 3 sekundy, až do té doby, než zazní zvukový signál a rozsvítí se dioda (červené barvy).
  2. Zmáčkněte tlačítko regulaci zvuku, buď V ( + ) nebo V ( - ) na přijímači, pro spárování signalizátoru s přijímačem (nastavení barvy LED diody a potvrďte tlačítkem paměti (A).
  3. Výběr signalizátoru potvrďte tlačítkem paměti (A)
  4. Simulujte záběr na válečku programovaného signalizátoru (dioda na přijímači začne blikat), volbu potvrďte tlačítkem paměti (A) a dioda na přijímači zhasne.
  5. Naprogramujte všechny signalizátory s přijímačem.
  6. Po ukončení programování si ještě překontrolujte zda-li bylo naprogramováno vše v pořádku.

Jestliže chceme provést programování signalizátoru a přijímače celé od začátku, podržte tlačítko paměti (A) cca 10 sekund, kdy během této doby dojde k vymazání současného nastavení. Po této době můžeme programovat opět znovu.

 

Přejeme úspěšný lov!

Doplňkové parametry

Kategorie: Stojany a signalizátory
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: